שיפוט, אהבה וענייני זוגיות

 לאורך המסע הזוגי , נגיע לעתים למקומות לא צפויים עם עצמנו ועם בן או בת הזוג. בין אם אנחנו ערים למסע ולדרך המפותלת של נשמתנו, ובין אם לא, הדרך באה ללמד אותנו הרבה על המהות הפנימית הראשונית שלנו ששכחנו לאורך השנים. 
 
כאשר אנו בוחרים במסע הזוגי, אנו בעצם בוחרים בריפוי הנפש שלנו ושחרור המחסומים, המסכות והפצעים שלנו מן העבר. ובכך בוחרים לתת דרור לבטא את האהבה הגדולה שבנו.
 
בכדי להגיע לביטוי האהבה הנשגב ביותר בתוך זוגיות, אדם צריך לעבור את המכשולים הרבים והכואבים אותם אגר ואסף לאורך השנים. לרוב אדם כלל אינו ער לפצעים הללו ,כתוצאה מכך הוא עשוי לקרוא את המפה של ההתפתחות האישית והזוגית שלו בצורה שגויה, ואינו יודע שאותה דרך, מטרתה, היא להכשיר אותו לאהבת אמת. דרכי האהבה הן לא תמיד כפי שנראים בעניי רוחנו, זהו מסע מפותל ולפעמים מוזר אל הנשמה הטהורה והמאוזנת מבפנים.
 
לאורך השנים, בחוויה האישית שלי , וגם בחוויה שלי כמטפלת למודת ניסיון, למדתי להכיר בעובדה שהדרך להגשמה עצמית וביטויה הגבוה של האהבה מעביר אותנו דרך מסע טיפוס האוורסט האישי שלנו. אם תרצו, ניתן לתאר זאת כהסרת קליפות השריון בהם התעטפנו לאורך השנים – כל אחד והדימויים שלו.
 
 לא תמיד הדרך אל היעד הנכסף נראית כפי שציפינו . הטיפוס על האוורסט הוא סיפור אישי לגמרי עבור כל אדם. לאורך השנים אדם חושב ומאחל לעצמו זוגיות מסוימת, לרוב שונה ממה שקיבל וחווה בחייו , אבל את העבודה הרוחנית שאותה זוגיות זימנה לו לא זיהה. אין ספק, לפעמים אנו הולכים כעיוורים בדרכי האור, שוגים ואף מתבלבלים. אבל אם מבינים את משמעות העבודה ההתפתחותית העמוקה ביותר שהזוגיות מזמנת לנו, בכדי באמת להגיע אל הפסגה המשותפת, עלינו לחפש אחר האור האישי שלנו שנמצא אי שם עמוק בתוכנו, לתור אחר הביטוי הייחודי של נשמתנו, בחומר וברוח.  
 
דרך המסע עצמו נגלה שכל מכשול בדרך הביא איתו שיעור ייחודי , ומתנה להתפתחות האישית של כל אחד ואחת. רק דרך טיפוס האוורסט האישי של כל אחד ואחד מאיתנו, נוכל לחוות את הזוגיות העילאית שכולנו חולמים עליה. כשהנפש חופשיה, השיפוט אינו קיים והלב אינו פוחד מלהיות פתוח וחשוף.
 
לפעמים המסע הקשה ביותר הוא זה שמביא לך את האתגר האמיתי, קורא לך להביא את עצמך למקום הגבוה ביותר בהתפתחות שלך ואז נפרץ השביל, "בשביל הזוגיות". אבל אדם חייב לפני כן לעבור את מסלול המכשולים שנפשו יצרה לו, על מנת שיזכה במתנה הנעלה ביותר – אהבה ללא סוף, סינכרון עם כל מה שסביבנו וביטוי האני הגבוה בכל מישור בחייו.
 
"הדרך ארוכה ומפותלת, אני נופל וקם נופל וקם, כמה ארוכה היא הדרך אני נופל וקם עם ראש מורם"
 
מאחלת לכולנו התפכחות, התפתחות, התקדמות אל הפסגה האישית וביטוי עמוק יותר של המהות הפנימית של כל אחד ואחת.
 
 
Atar2b בניית אתרים  | פרטיות | bemeezoog כל הזכויות שמורות לאתר ©